Den Oever – De Johanna Margareta van de KNRM Den Oever is in het weekeinde twee keer ingezet voor hulpverlening te water. Zaterdagmiddag hadden de vrijwilligers ook nog een training met een helikopter van de Kustwacht.
Zaterdag viel rond zes uur ’s avonds op het IJsselmeer de motor van de Njord uit. Het scheepje, zeven en een halve meter lang, was onderweg van Hasselt in Overijssel naar Oudeschild op Texel. Op het Wieringer Vlaak, voor de kust van de Wieringermeer, stopte de motor en de twee bemanningsleden kregen hem niet meer aan de praat, reden waarom de Kustwacht werd aangeroepen.
- 5:15 am
Cryptocurrencies hebben de afgelopen jaren wereldwijd enorme populariteit verworven als een alternatieve vorm van digitaal geld en een investeringsmogelijkheid. Terwijl de cryptomarkt groeit en