WINKEL – Afgelopen 7 juni ontvingen de bewoners van de Bloemenbuurt in Winkel een brief van Hollands Kroon waarin werd verteld dat op 8 juni met rioolwerkzaamheden in hun buurt zou worden gestart en de buurt vrijwel onbereikbaar zou zijn.
De LADA-fractie maakte zich boos en volgens de buurtbewoners ook zeer terecht. Na schriftelijke vragen en vele klachten uit de buurt heeft het college nu besloten om deze werkzaamheden tijdelijk stil te leggen om samen met de buurtbewoners tot een wel werkende oplossing te komen.
Lees ook: LADA wil opheldering over rioolwerkzaamheden Winkel
Zo worden er lopende afspraken met de buurtbewoners afgestemd op de werkzaamheden en waar nodig zal dit op de tekening worden aangepast. Ook komt er een tweede inloopavond waarbij de aannemer ook aanwezig zal zijn om vragen van de bewoners te beantwoorden.
- 7:43 pm
Strijd is een deel van het leven. Zonder dat zouden we de goede tijden niet zo waarderen. Het spreekwoord betekent gewoon dat als je