Bloemen vooraf bij interessant Alzheimercafé.


REGIO – Voor de ook nu weer zeer interessant voorstelling in het Alzheimercafé in de Bron woensdagavond werd Marijke Verbeek door een vertegenwoordigster van Alzheimer Nederland, afdeling Noord-Holland Noord, nog eens extra in de bloemen gezet.
Marijke Verbeek die de laatste jaren met volle overgave als gastvrouw en gespreksleider fungeerde kreeg hele mooie woorden en een prachtig boeket bloemen toebedeeld. Mevrouw Anneke Rensing was de nieuwe gespreksleider bij het eerste Alzheimercafé van 2017, zij neemt de taak van Marijke bij de bijeenkomsten in het Alzheimercafé over. Mevrouw Rensing heeft al de nodige ervaring op dat gebied en komt ook uit de zorg, is nu met pensioen en bleek meteen een waardige vervanger te zijn.
Het eerst volgende Alzheimercafé is op 8 februari met wederom een interessant onderwerp. Waarvoor nog een uitnodiging verstuurd en geplaatst zal worden, iedereen is dan weer van harte welkom.