De 4-kerken-swing-tour

MEDEMBLIK – Op zaterdagmiddag 28 augustus kan je genieten van heerlijke lichte jazz, blues, dixieland, lindy hop, latin, boogie woogie … in de kerken van Abbekerk, Twisk, Opperdoes en Medemblik … de hele middag van 13-17 uur live swingende muziek.  Een plezierig nieuw initiatief van 4 culturele kerken in de gemeente Medemblik als opening van hun nieuwe culturele seizoen 2021-2022. Deze 4-kerken-swing-tour is prima te doen op de FIETS door het mooie West-Friese landschap. 

Kans op vrijkaartjes

Je kan zelf bepalen waar je aan de 4-kerken-swing-tour begint of eindigt maar het is wel zaak om alle 4 de kerken aan te doen want dan heb je met een volle (persoonlijke) stempelkaart kans op een vrijkaartje voor een voorstelling!

Programma

*Witte kerkje Abbekerk – de Jan Rovers(dixieland) band en het Beemster Jazzkwartet (American songbook);

*Theaterkerk Hemels Twisk – het easy-listening Cookin’ Jazz combo & zangeres Leonie Letter (perfecte jazz-timing) en toetsenist Pim Kamp;

*Dorpskerk Opperdoes –  Jazz-Deco (o.a. lindy hop) en boogie woogie specialist Henk Pepping;

*Bonifaciuskerk Medemblik – het swingende Jos van Beest Jazztrio & zangeres Marielle Koeman en het SoWhat Jazzkwartet (o.a. latin en funk).

It don’t mean a thing if it ain’t got that swing …

Reserveren:

Passe-partout voor 8 verschillende optredens ad € 20 verkrijgbaar bij

Abbekerk                       –              joankoning@hotmail.com
Twisk                              –             www.theaterkerkhemels.nl/agenda
Opperdoes                    –             info@dorpskerkopperdoes.nl
Medemblik                   –             bonifaciusmedemblik@gmail.com

Foto aangeleverd