Hoe vuurwerk het werk van een blindegeleidehond onmogelijk maakt.

REGIO – Het speelt zich allemaal af buiten onze regio, namelijk in het Gooi en wel in Bussum waar Cooper de blindegeleidehond van Toos Schipper die visueel gehandicapt is niet meer naar buiten durft waardoor Toos Schipper aan huis is gebonden.

Door al het geknal van het vuurwerk is de Cooper zo in de stress geraakt dat een stukje wandelen er niet meer bij is, Toos Schipper is dan ook bang dat Cooper voor de rest van zijn leven getraumatiseerd is en kans loopt ‘afgekeurd’ te worden als blindegeleidehond.

Toos ziet straks ook met angst de kerstvakantie tegemoet, dan gaat het knallen pas echt beginnen en kan zij niet meer het huis uit.

Whatsapp ons voor tips of een mooie foto of video op 06-22283965 of mail de redactie op redactie@hollandskroonactueel.nl