2°C | Amsterdam

Laagvliegers op de bon

Slootdorp – Op woensdagavond hield de politie een snelheidscontrole op de Nieuwesluiserweg in Slootdorp. Tussen 18.50 en 21.00 uur passeerden 260 voertuigen de controleplaats. Hier geldt een maximum snelheid van 80 km per uur. 
In totaal reden 77 bestuurders te snel. Hiermee kwam het overtredingspercentage op 30 %. De hoogst gemeten snelheid bedroeg 114 km per uur. De overtredingen werden fotografisch vastgelegd. De betrokken bestuurders krijgen hun bekeuring thuisgestuurd.

Related Articles

Veel mensen zijn inmiddels overstag en kiezen voor zonne-energie. Hoewel zonnepanelen steeds populairder worden, was dat niet altijd het geval. Tijd om de 5

Verdien een beloning in de vorm van rente door middel van het staken van crypto!

Meer weten? Lees er meer over bij onze top 3 favo exchanges:

Est, netus aenean hendrerit sed purus ipsum amet.

Een beginner in de cryptowereld? Nederlands grootste crypto exchange Bitvavo helpt je graag in jouw proces!

Belangrijke mededeling: Tijdelijk 1000 euro GRATIS trading fees

HollandseKroonactueel.nl biedt jou niet alleen het laatste Crypto nieuws. Wij bieden jou ook 1000 euro gratis trading fees aan bij Nederlands grootste Crypto Exchange.