2°C | Amsterdam

Rijdt u een Toyota Prius of een Lexus CT 200h.. dan moet deze terug naar de garage

HOLLANDS KROON – Toyota roept wereldwijd 1,43 miljoen hybride auto’s terug vanwege mogelijk defecte airbags. Dat maakte het bedrijf afgelopen nacht bekend. Het gaat om de Prius en de Lexus CT 200h die uit de periode 2010-2012 stammen.
Volgens het autobedrijf zit er mogelijk een scheur in de opblaasinrichting van de airbags, waardoor de airbag niet goed wordt opgeblazen. De kans op letsel wordt hierdoor vergroot, meldt het bedrijf aan NH.
In de VS gaat het om 482.000 auto’s, die het bedrijf terug haalt. Om hoeveel auto’s het in Nederland gaat is niet bekend.

Related Articles

Verdien een beloning in de vorm van rente door middel van het staken van crypto!

Meer weten? Lees er meer over bij onze top 3 favo exchanges:

Est, netus aenean hendrerit sed purus ipsum amet.

Een beginner in de cryptowereld? Nederlands grootste crypto exchange Bitvavo helpt je graag in jouw proces!

Belangrijke mededeling: Tijdelijk 1000 euro GRATIS trading fees

HollandseKroonactueel.nl biedt jou niet alleen het laatste Crypto nieuws. Wij bieden jou ook 1000 euro gratis trading fees aan bij Nederlands grootste Crypto Exchange.