Trimloop en Volleybal wedstrijden Kermis in Zijdewind.


ZIJDEWIND – De Kermis Cross georganiseerd door TAV ’80 trok ook deze jaargang weer een groot aantal deelnemers . Zowel bij de jeugd als bij de volwassenen al was er bij de jeugd één categorie waar maar twee deelnemers aan de start verschenen. Voor de lopers van de Kermiscross over 4 en 8 km was de deelname weer geweldig te noemen.
Er werd onder ideale weersomstandigheden gelopen, ook nu was het parcours afwisselend over dijkjes, zand, pontons, gras en asfalt maar behoorlijk zwaar door de regen van de afgelopen dagen. Om half zes begonnen de volleybalwedstrijden, ook hier waren de weersomstandigheden ideaal en de deelname uitstekend. Alleen de velden waar op gespeeld moest worden waren afwisselend bespeelbaar door de neerslag waardoor de opzet van het toernooi iets werd aangepast.
Alle poulewedstrijden werden op dezelfde velden afgewerkt en er werd besloten om deze keer geen finale wedstrijden te spelen waardoor alle elf deelnemende groepswinnaars in de prijzen vielen die na afloop in de Feesttent werden overhandigd.
Vandaag is er weer een gevarieerd programma, met om half 10 een Kerkmis in de Kermistent met zang van de populaire Havenstraatzangers uit Zijdewind e/o. Om 11 uur starten de ATB wedstrijden voor de jeugd tot 10 jaar, en om half 12 de Funklasse en recreanten Dames. Het parcours is ook bij deze 20e keer weer voorzien van uitdagende obstakels dus ook over dijkjes, zand, pontons, gras en asfalt en ook behoorlijk zwaarder als anders door de regen.
Om half 1  start de Topklasse en Nieuwelingen en Junioren.(15 t/m 19 jaar). ’s Middags op 2 uur start van de jeugd van 11 t/m 14 jaar de Dames in duo estafette en de plaatselijke heren vanaf 15 jaar, na iedere categorie worden de prijzen uitgereikt en tussen door gaat de Kermisoptocht over het parcours naar Camping de Rietkraag.
Verder is er dan ’s middags om 4 uur naast de Kermistent het traditionele Katknuppelen wat altijd voor de nodige sensatie zal zorgen.