ANNA PAULOWNA – Onder heerlijke weersomstandigheden staat vandaag de vierde competitiewedstrijd op het programma. Tegenstander is JVC uit Julianadorp. Eindelijk is het team van Kleine Sluis weer eens helemaal compleet en dat komt mooi uit, omdat huisfotograaf Alfred vandaag aanwezig is om de teamfoto te nemen.
Om half een trapt JVC af en het wordt een droomstart voor thuisploeg Kleine Sluis, want al in de eerste minuut fluit de scheidsrechter na een overtreding op Tim voor een strafschop. Aanvoerder Mees ontfermt zich over de bal en hoewel deze niet feilloos wordt ingeschoten verdwijnt hij toch in het JVC-doel. Dat een vroege voorsprong niet altijd een voordeel is blijkt al snel. Kleine Sluis laat al direct de touwtjes wat vieren en vooral op het middenveld krijgt JVC veel te veel ruimte.
Na een kwartier spelen wordt vanuit het JVC-middenveld de linksbuiten van de bezoekers aan het werk gezet. Jip en Joey worden uitgespeeld en de scherpe voorzet wordt door de JVC spits binnengeschoten. Hierna pakt Kleine Sluis de draad weer op en er komen diverse mogelijkheden voor
Noah, Senna enTim maar het vizier staat nog niet op scherp. In de 21ste minuut krijgt JVC een vrije trap toegewezen net buiten het strafschopgebied van Kleine Sluis. De laag en hard ingeschoten bal verdwijnt in de verre benedenhoek in het Kleine Sluis doel en zo kijkt de thuisploeg tegen een 1-2 achterstand aan. Het is de tweede keer dat JVC voor het Kleine Sluis doel verschijnt, dus effectiviteit kan de bezoekers niet ontzegt worden
Dit doelpunt zet bij de thuisploeg de knop om en er volgt een stormloop op het JVC-doel en nadat Senna nog een keer de lat heeft geraakt komt Kleine Sluis in de 26eminuut weer op gelijke hoogte als Jaydion op de juiste plaats staat om de bal van dichtbij in te tikken en zo gaan we de rust in met een 2-2 stand.
In de rust wordt het strijdplan voor de tweede helft nog een keer doorgenomen. Korter dekken en waar mogelijk direct vastzetten. Verder moet er van achteruit beter worden opgebouwd en dan vanaf het middenveld de snelle spitsen aan het werk zetten, die al in de eerste helft hebben aangetoond dat de tragere verdedigers de achillespees van JVC zijn.
In de tweede helft heeft de strijdwijze effect. Op een vrije trap na, die door keeper Danny uitstekend uit de hoek wordt gedoken komen de bezoekers niet meer in de buurt van het doel van Kleine Sluis. Tevens werpt de strijdwijze met de diepe ballen zijn vruchten af. Diverse malen duiken er Kleine Sluis spelers in het strafschopgebied van JVC op. Eerst zet Steef met een schitterende trap Jaydion alleen voor de keeper. Jaydion wacht geduldig tot de bal perfect voor zijn voeten stuitert en haal dan vernietigend uit. Niet lang daarna stuurt Mees Wouter de diepte in, keeper en verdediger botsen op elkaar en Wouter profiteert en scoort de 4-2. Senna brengt de score op 5-2 nadat hij door Noah alleen voor de keeper wordt gezet. Niet lang daarna moet Noah met een ijsbeentje het veld verlaten. Hoewel Kleine Sluis nog een aantal mogelijkheden krijgt komt er in de score geen verandering meer en na het laatste fluitsignaal van de prima leidende scheidsrechter zijn er opnieuw drie punten binnen. Na vier competitiewedstrijden is Kleine Sluis JO15-1 nog steeds zonder puntverlies. Volgende week de inhaalbekerwedstrijd uit tegen Kolping Boys en de week erna uit voor de competitie tegen Grasshoppers. Op 4 november is het team vrij en op 11 november volgt dan de volgende thuiswedstrijd tegen Nieuwe Niedorp.