VZV-coach Betty Plasmeijer tevreden ondanks uitschakeling in Europese beker


‘T VELD – GRAN CANARIA De vrouwen van handbalclub VZV uit t’ Veld keren maandagnacht terug op Schiphol. Ze zijn een ervaring rijker na de Europese trip naar Spanje. Na de thuisnederlaag tegen Rocasa Gran Canaria wisten de handbalsters ook de terugwedstrijd in Spanje niet te winnen (32-18). VZV-coach Betty Plasmeijer kijkt tevreden terug op het Europese debuut. “Ik heb er alle vertrouwen in dat het nog een keer kan, hoor.”
Lees ook: Handbal: Maedilon/VZV in tweede treffen kansloos tegen Rocasa
“Het was een enorme uitdaging en belevenis om dit mee te maken, maar ook goed voor de groepsbinding”, aldus Plasmeijer. “Gisteren hebben we met de fans en meegereisde mensen een hele gezellige avond gehad,” vertelt Plasmeijer tegen NH Sport.
Lees ook: Handbal: Zijdewindse Jesse Kramer geselecteerd voor Nederlands Handbalteam
In de nationale competitie staat VZV er niet goed voor. Met nul punten uit vier gespeelde wedstrijden is VZV de nummer negen van de ranglijst. Aankomend weekend staat de thuiswedstrijd tegen Venlo op het programma, dat derde staat met zeven punten uit vier wedstrijden.
“Glazen bol”
Plasmeijer verwacht dat haar ploeg in de competitie profijt heeft van de Europese ervaring, maar of het nog een keer lukt om een Europees ticket te veroveren, is de vraag. “Als ik een glazen bol had, had ik het kunnen weten, maar met de jeugd die eraan komt en de kwaliteiten denk ik dat een nieuw Europees avontuur zeker mogelijk is.”