VZV JO9-1 pakt opnieuw de titel.


’t VELD/ZIJDEWIND – Het jeugdteam van VZV is ook op het veld de sterkste gebleken. Verloren ze donderdagavond hun wedstrijd nog tegen het sterk voor de dag komende Winkel, vandaag lukte het wel hun tegenstander te verslaan.
Het werd een bijzonder spannende wedstrijd tegen het jeugdteam van Succes. VZV kwam op een 3-1 voorsprong waarna Succes de stand weer gelijk wist te brengen op een 3-3 tussenstand.
In de spannende slotfase wisten de JO9-1 van VZV deze kampioenswedstrijd alsnog verdiend naar zich toe te trekken . Het werd een prachtige 3-5 overwinning voor het team van de coaches Maurice Tesselaar, Marco Zomerdijk en Ronald Blom en zorgde voor enorme vreugde bij de jongens en hun vaste supporters langs de lijn.
Met nog één wedstrijd te gaan kunnen ze niet meer worden ingehaald door de concurrentie. Het kampioenschap werd gevierd met een ereronde op de platte kar door ’t Veld en Zijdewind. Jongens proficiat!