Weerbericht – bewolkt en kans op een bui

HOLLANDS KROON – Vandaag is het overwegend bewolkt en uit deze bewolking kan vanmiddag mogelijk een enkele bui vallen, maar we blijven niet helemaal verstookt van de zon, ook die zal toch zo nu en dan te zien zijn. De middagtemperatuur loopt op naar 16 graden bij een zwakke wind  uit het westen tot zuidwesten. In de nacht naar zaterdag daalt het kwik naar 8 graden.

Bewolkt weekend

De bewolking is vrij hardnekkig het aankomend weekend, waardoor de zon niet vaak te zien zal zijn. Met de middagtemperatuur zit het wel goed, die loopt op naar 16 graden bij een vrij matige wind uit het westen tot zuidwesten. Op beide dagen is er een kans op wat lichte neerslag maar veel zal er niet gaan vallen.

Maandag is er wat meer kans op neerslag omdat de wind draait naar het noordwesten en er vochtigere lucht wordt aangevoerd, de temperatuur in de middag loopt op naar 16 graden. Vanaf dinsdag wordt het volop voorjaar, veel zon, droog, een wind die gaat waaien uit het oosten tot zuidoosten en droge warmere lucht gaat aanvoeren.

Overdag temperaturen van 18 graden op dinsdag tot 20 en zelfs 21 graden op woensdag, donderdag en vrijdag. Volgend weekend is het met 18 graden op zaterdag en 16 graden op zondag weer iets frisser maar nog steeds heerlijk voor de tijd van het jaar. De wind draait dan naar het noordwesten en met het nog koude Noordzeewater blijft dan de temperatuur iets achter.

Ook op de wat langere termijn blijft het voorjaar met vrijwel geen neerslag enkel de temperatuur overdag gaat wel een stuk lager uitkomen door de noordwestelijke wind.