HOLLANDS KROON – Na de regen van maandagavond/nacht ook vanochtend nog kans op buien waarbij een klap onweer niet is uitgesloten, tijdens een bui kunnen er ook windstoten tot 70km/u voorkomen.
In de middag komen er opklaringen voor en stijgt de temperatuur naar een graad of 8 bij een matige tot vrij krachtige wind uit het zuiden/zuidwesten. In de nacht naar woensdag vallen er nog enkele buien en daalt het kwik naar 5 graden.
Woensdag overdag neemt de buienkans wel af maar kan er nog wel lokaal wat neerslag vallen, de wind gaat temperen naar zwak tot matig maar blijft uit het zuidwesten waaien. Overdag 9 graden in de nacht naar rond de 4 graden.
Na woensdag blijft de bewolking overheersen, maar is het donderdag zo goed als droog alleen met 7 graden wel aan de frisse kant, vrijdag komen de buien weer onze regio binnendrijven.
[signoff]