DEN OEVER – Wie zin heeft in een gratis visje, lekker een stukje wil varen of een biertje wil drinken in de feesttent, moet vandaag naar Den Oever. Het is maandag en dus is vandaag traditioneel het hoogtepunt van de Flora- en Visserijdagen in Den Oever.
Het is, net als de afgelopen jaren, groot feest in de haven van Den Oever. Zo laat de vissersvloot tijdens de Vlootschouw zien wat ze aan schepen in huis hebben. Verder is de bloementent open voor bezichtiging en zijn er verschillende muzikale optredens.
Vanavond wordt de dag afgesloten met een groot vuurwerk op het haventerrein.
De Oeverse Visdagen staan dit jaar vooral in het teken van de regen.. Zeker afgelopen zondag viel het met bakken tegelijk uit de hemel waardoor het massaal verwachte publiek het toch wel behoorlijk liet afweten.